Modré ochranné svítící obaly

Vytváření modrých svítících obalů kolem sebe, i kolem předmětů má tisíciletou tradici. Tato tradice vznikla ve staré Číně v souvislosti se cvičením s energiemi (Qigong) a má přímou souvislost i s uměním Feng-šuej. Modré obaly mají významnou roli v utváření pozitivních a ochranných sil kolem člověka. Mají nezastupitelnou roli v harmonizaci osobnosti, vědomí a energií v našem těle. Tyto obaly kolem těla vydrží i týden. Můžete je obnovovat kdykoliv a posilovat už vytvořené dle libosti. Nemají žádné negativní ani destruktivní účinky.

Jak vytvořit obal

Postavte se z volna, nohy rozkročeny na šíři ramen. Ruce zvedejte nad hlavu do tvaru V, dlaněmi obrácenými k nebi a přitom se zhluboka nadechněte. Ruce spusťtě o pár centimetrů níže a potom zlehka vydechněte ústy. Buďte uvolnění. Ruce opět s hlubokým nádechem vraťte o pár centimetrů nahoru a opět dejte o pár centimetrů níže a vydechněte. Opakujte několikrát. Soustřeďte se na své dlaně. Probudíte tak svou čchi (energii). Během celého cvičení si představujte jak přijímáte energii vesmíru (v podobě modrého světla) a vytváří se vám na dlaních modrá koule – obr. č.1

9M2R1023-web

Nakonec zůstaňte s rukama nad hlavou, vydržte takto minutu a více. Vnímejte své dlaně. Až v nich ucítíte svědění, tlak, rozpínání, teplo nebo chlad ( u každého jednotlivce se to může projevovat různě ), otočte dlaně proti sobě. Pořád zvolna dýchejte. Na rukou máte svou energetickou modrou vesmírnou kouli.

Obrázek č. 2, pouze otočené dlaně proti sobě

9M2R1007-2

 

Po té ruce pomalu spusťte před sebe na úroveň břicha, dlaněmi otočenými proti sobě. V dlaních držíte modrou průsvitnou kouli své vesmírné energie.

9M2R1010-web

 

Ruce pomalu oddalujte od sebe, pouze o několik centimetrů a vaše modré světlo se prudce zvětšuje až na velikost, že v ní stojíte uvnitř. Buďte uvolnění, dýchejte zvolna, a vnímejte modrý obal kolem svého těla. Nacházíte se uvnitř vesmírného obalu plného energie. Ve chvíli, kdy ho dobře vnímáte, ruce pomaličku spusťte dolů volně podél těla a v mysli neopouštějte obal kolem vás. Zůstaňte ještě chvíli a užívejte si harmonii, která je kolem vás. Pak pomalu, velmi pomalu otevírejte oči, „probouzejte se“ do světa kolem vás. Po chviličce můžete třeba vykročit, nebo začít další cvičení….. Váš obal půjde s vámi kamkoliv se vydáte, třeba i domů.